Tworzymy nadcontent,nadcontent, czyli angażujące treści. Dbamy o jego zasięg organiczny.

*

O NAS

SparkyB powstało z myślą o wszystkich markach, które mają dość nudnych materiałów. Tworzymy nadcontent, czyli anganżujące treści, dbamy o ich implementację w social mediach, a nasi Sparkusi zapewniają zasięg organiczny. W jednym momencie zyskujesz dziesiątki udostępnień. Twoja marka rośnie.
j

SparkyB to nie tylko UGC Agency. Działamy z myślą o wszystkich firmach, które chcą “zdobyć” social media. Tworzymy dla nich nadcontent pod algorytmy social mediów i zarazem zapewniamy organiczne zasięgi.

i

Kreujemy pożądany i atrakcyjny content dla marek, którym zależy na jakości i zapamiętywalności. Produkujemy materiały, które kochają odbiorcy. Są wyjątkowe i jakościowe ale spójne ze strategią marki.

h

Implementujemy content na Twoich social mediach: Instagram, Tik Tok, YouTube, Facebook czy Pinterest. Dbamy o to, by Twoja marka była widoczna w przestrzeni online. A co najważniejsze, by “wciągała” a nie “przynudzała”.

g

Jeśli chcesz skorzystać z naszej usługu budowania zasięgu organicznego, skorzystaj z jednego z pakietów udostępnień Sparky. Każdy Spark to 10 republikacji wykonanych przez autentycznych użytkowników social mediów z mikrokontami (min. 2k po follow na IG i 5k po follow na Tik Toku).

W jednym momencie zyskujesz
dziesiątki udostępnień a
Twoja marka rośnie.

Mamy unikalne w skali światowej narzędzie pozwalające na planowanie i akceptowanie tworzonych pod brief materiałów.

*

Zobacz, kto nam zaufał.