*

DLA MAREK

Zacznij inspirować swoich klientów wyjątkowymi treściami czyli nadcontentem.

Dla naszych Klientów tworzymy wyspecjalizowany i nośny nadcontent. Materiały przykuwające uwagę w oparciu o wytyczne marki ale mocno osadzone w trendach i przygotowane pod algorytmy social media. Pracują dla nas najlepsi content kreatorzy.

Możemy także prowadzić twoje kanały w social mediach. Stworzymy strategię zadbamy o content w formie kompleksowej obsługi zarządzania profilami na Facebook, Instagram, TikTok, YouTube, Pinterest. Zbudujemy dla Ciebie zaangażowaną społeczność.

W ramach współpracy sparkujemy. Co to znaczy? Budujemy organiczny zasięg dla Twojej marki. Nasi Sparkusi to osoby, które kochają twoją markę i utożsamiają się z nią. Poprzez zbiorowe udostępnianie wskazanych treści tworzymy viral. Coś, czego nie ma na rynku i co przynosi ponadprzeciętne wzrosty zainteresowania twoją marką.

Nasi Sparkusi to zwykli użytkownicy social mediów. Sprawdzamy ich jakość i dopasowanie ich followersów. Na podstawie narzędzia własnego #HashtagCircle przydzielamy ich do danych kategorii tematycznych. Zajmujemy się stroną formalno-prawną współpracy.

Proces content creation
odbywa się w aplikacji SparkyB

Jak rozpocząć współpracę z nami i szybko osiągnąć dobrą widoczność dla marki?
A

Zaczynamy od briefu. Opisz w nim swoje potrzeby. Jaki rodzaj contentu cię interesuje. Na potrzeby jakiego kanału? W jakim czasie? A może potrzebujesz holistycznej strategii social mediowej? Im więcej szczegółów podasz, tym lepszą ofertę otrzymasz.

B

W odpowiedzi przygotujemy dopasowanych do Twojej marki Kreatorów oraz próbki ich prac. Dokonujesz wyboru Twórców.

C

W ciągu 48h otrzymujesz od nas gotowe scenariusze do wyboru, a także wyceny. Pora na podpisanie zlecenia.

D

Materiały umieszczamy na platformie SparkyB. Tam je akceptujesz. Prawa do contentu otrzymujesz w momencie rozliczenia zlecenia. My dbamy o część prawno-skarbową i rozliczenia z Twórcami.

I pamiętaj, że samsam contentcontent toto zaza mało.mało. Twój profil musi przyciągać uwagę i zostać zauważony.

Pomoże Ci w tym sieć naszych Sparkusów, którzy udostępnią treści na swoich profilach. 

1 spark to aż 10 udostępnień. Szybko zaczniesz być widoczny dla innych odbiorców.